RM07D101KC1IE100
Extended
Manufacturer
Dersonic
MFR.Part #
RM07D101KC1IE100
JLCPCB Part #
C2761637
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
1.25kA 100V 165V 250mW 5.08mm 500pF@1kHz 6.5J 60V 85V 插件,P=5.08mm Varistors ROHS