Y2560K-D1I-B4-AC250V
Extended
Manufacturer
Dersonic
MFR.Part #
Y2560K-D1I-B4-AC250V
JLCPCB Part #
C3148244
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+125℃ 250V 56pF CQC、UL、VDE、CUL、ENEC Y2 ±10% Plugin,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS