CY2471MD1IEE44G2A8
Extended
Manufacturer
Dersonic
MFR.Part #
CY2471MD1IEE44G2A8
JLCPCB Part #
C2974828
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+125℃ 250V 470pF CQC、UL、VDE、CUL、ENEC Y2 ±20% 插件,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS