CY1330JE1IEB44M2A2
Extended
Manufacturer
Dersonic
MFR.Part #
CY1330JE1IEB44M2A2
JLCPCB Part #
C19089340
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+125℃ 33pF 400V CQC、UL、VDE、CUL、ENEC Y1 ±5% Plugin,P=10mm Safety Capacitors ROHS