MMKP82-683J3A0763
Extended
Manufacturer
Dersonic
MFR.Part #
MMKP82-683J3A0763
JLCPCB Part #
C7501338
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+110℃ 1kV 68nF ±5% Plugin,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS