Y2330J-D1I-B4-AC250V
Extended
Manufacturer
Dersonic
MFR.Part #
Y2330J-D1I-B4-AC250V
JLCPCB Part #
C3148264
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+125℃ 250V 33pF CQC、UL、VDE、CUL、ENEC Y2 ±5% 插件,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS