CY2102MD1IEE45J2A8
MFR.Part #
CY2102MD1IEE45J2A8
JLCPCB Part #
C22391186
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+125℃ 1nF 250V Y2 ±20% Plugin,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS