CFC2E115JI1I220T9CW1
MFR.Part #
CFC2E115JI1I220T9CW1
JLCPCB Part #
C254487
Package
Plugin,P=20mm
Description
-40℃~+105℃ 1.1uF 250V ±5% 插件,P=20mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS