Y1390K-E1I-B4-AC400V
Extended
Manufacturer
Dersonic
MFR.Part #
Y1390K-E1I-B4-AC400V
JLCPCB Part #
C3148249
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+125℃ 39pF 400V CQC、UL、VDE、CUL、ENEC Y1 ±10% Plugin,P=10mm Safety Capacitors ROHS