CC1H103MC76DB45A30S8
MFR.Part #
CC1H103MC76DB45A30S8
JLCPCB Part #
C377837
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
10nF 2.2mm 5.08mm 50V 5mm Y5P ±20% 插件,P=5.08mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS