CC3A332KC16EB49B30MF
MFR.Part #
CC3A332KC16EB49B30MF
JLCPCB Part #
C263218
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
1kV 2.8mm 3.3nF 5.08mm 9.5mm Y5P ±10% 插件,P=5.08mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS