RM14D241KD1IECW0
MFR.Part #
RM14D241KD1IECW0
JLCPCB Part #
C254032
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
150V 200V 240V 395V 50A 600mW 63J 7.5mm 830pF@1kHz 插件,P=7.5mm Varistors ROHS