CC4A201KE1IEB4597100
MFR.Part #
CC4A201KE1IEB4597100
JLCPCB Part #
C48587153
Package
Plugin,P=10mm
Description
10kV 200pF 6.4mm 7.5mm Y5P ±10% Plugin,P=10mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS