CFC2J333JE1612085100
MFR.Part #
CFC2J333JE1612085100
JLCPCB Part #
C19712465
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+105℃ 33nF 630V ±5% Plugin,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS