CD2E105KC1IER1I100
Extended
Manufacturer
Dersonic
MFR.Part #
CD2E105KC1IER1I100
JLCPCB Part #
C5123706
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
1uF 250V 5.08mm X7R ±10% Plugin,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS