CD1H472KC9BER1D100
MFR.Part #
CD1H472KC9BER1D100
JLCPCB Part #
C2761752
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
4.7nF 5.08mm 50V X7R ±10% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS