CFC2A354JD1I090B1100
MFR.Part #
CFC2A354JD1I090B1100
JLCPCB Part #
C19712447
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+105℃ 100V 350nF ±5% Plugin,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS