CFC2W684JG14170GC100
MFR.Part #
CFC2W684JG14170GC100
JLCPCB Part #
C2858554
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+105℃ 450V 680nF ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS