CFA2A222JC0084
MFR.Part #
CFA2A222JC0084
JLCPCB Part #
C4944995
Package
Plugin,P=5mm
Description
-40℃~+85℃ 100V 2.2nF Polyester ±5% 插件,P=5mm Film Capacitors ROHS