CC4D850JF1MESLHDD100
MFR.Part #
CC4D850JF1MESLHDD100
JLCPCB Part #
C19712515
Package
Plugin,P=12.5mm
Description
10.4mm 12.5mm 19.5mm 20kV 85pF SL ±5% Plugin,P=12.5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS