HDE472MBDDJ0KR
MFR.Part #
HDE472MBDDJ0KR
JLCPCB Part #
C1643183
Package
Plugin,P=12.5mm
Description
12.5mm 18mm 4.7nF 4kV ±20% 插件,P=12.5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS