CC3D472MC1IEF48E50MF
MFR.Part #
CC3D472MC1IEF48E50MF
JLCPCB Part #
C910068
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
2kV 3.2mm 4.7nF 5.08mm 7.8mm Y5V ±20% 插件,P=5.08mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS