HFU680KBFEJ0KR
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
HFU680KBFEJ0KR
JLCPCB Part #
C1643054
Package
Plugin,P=12.5mm
Description
12.5mm 12mm 68pF 6kV ±10% 插件,P=12.5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS