CFC2J224KE1IM50O8CW1
MFR.Part #
CFC2J224KE1IM50O8CW1
JLCPCB Part #
C254629
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+105℃ 220nF 630V ±10% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS