1H333ZA1P-3F-ZNR
Extended
Manufacturer
Dersonic
MFR.Part #
1H333ZA1P-3F-ZNR
JLCPCB Part #
C3148283
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-20%~+80% 2.54mm 2.8mm 33nF 50V 5mm Y5V Plugin,P=2.54mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS