CY1331KE1IEB45G2A2
MFR.Part #
CY1331KE1IEB45G2A2
JLCPCB Part #
C2761710
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+125℃ 330pF 400V CQC、UL、VDE、CUL、ENEC Y1 ±10% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS