CFC2J155JG0654
MFR.Part #
CFC2J155JG0654
JLCPCB Part #
C4945043
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+105℃ 1.5uF 630V ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS