CFC2G681JE0693
MFR.Part #
CFC2G681JE0693
JLCPCB Part #
C5355563
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+105℃ 400V 680pF ±5% Plugin,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS