CFC2J334JG1I170ID100
MFR.Part #
CFC2J334JG1I170ID100
JLCPCB Part #
C2858545
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+105℃ 330nF 630V ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS