CFC2J225JL1I290XH100
MFR.Part #
CFC2J225JL1I290XH100
JLCPCB Part #
C19712464
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+105℃ 2.2uF 630V ±5% Plugin,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS