CFC2J104JE1J120B7CW1
Extended
Manufacturer
Dersonic
MFR.Part #
CFC2J104JE1J120B7CW1
JLCPCB Part #
C254523
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+105℃ 100nF 630V ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS