RM07D560KC1IE100
MFR.Part #
RM07D560KC1IE100
JLCPCB Part #
C2761649
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
110V 20mW 250A 3.1J 35V 45V 5.08mm 56V 890pF@1kHz 插件,P=5.08mm Varistors ROHS