CY1472ME1IEF49H0A2
Extended
Manufacturer
Dersonic
MFR.Part #
CY1472ME1IEF49H0A2
JLCPCB Part #
C263254
Package
Plugin,P=10mm
Description
4.7nF 400V CQC、UL、VDE、CUL、ENEC Y1 ±20% Plugin,P=10mm Safety Capacitors ROHS