CC1H150KA1FDCH4B1000
MFR.Part #
CC1H150KA1FDCH4B1000
JLCPCB Part #
C377839
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
15pF 2.2mm 2.54mm 4.7mm 50V NP0 ±10% 插件,P=2.54mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS