RM14D511KD1IE1RV
MFR.Part #
RM14D511KD1IE1RV
JLCPCB Part #
C22391179
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
180J 320V 390pF@1kHz 415V 510V 600mW 6kA 7.5mm 845V Plugin,P=7.5mm Varistors ROHS