CC2H472MC1FDF46F30MF
MFR.Part #
CC2H472MC1FDF46F30MF
JLCPCB Part #
C263205
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
2.5mm 4.7nF 5.08mm 5.8mm 500V Y5V ±20% 插件,P=5.08mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS