CC1H104ZC1ED3F5O1100
MFR.Part #
CC1H104ZC1ED3F5O1100
JLCPCB Part #
C2832507
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
-20%~+80% 100nF 2.4mm 5.08mm 5.5mm 50V Y5V 插件,P=5.08mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS