CC1H102MA1PDB44B3003
MFR.Part #
CC1H102MA1PDB44B3003
JLCPCB Part #
C353905
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
1nF 2.54mm 50V Y5P ±20% 插件,P=2.54mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS