CC1H101KC4PDSL4B30MF
Extended
Manufacturer
Dersonic
MFR.Part #
CC1H101KC4PDSL4B30MF
JLCPCB Part #
C254063
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
100pF 2.2mm 4.7mm 5.08mm 50V SL ±10% 插件,P=5.08mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS