3F471MD1I-B4-ZNR
Extended
- Manufacturer
- Dersonic
- MFR.Part #
- 3F471MD1I-B4-ZNR
- JLCPCB Part #
- C3148303
- Package
- Plugin,P=7.5mm
- Description
- 3.6mm 3kV 470pF 6.8mm 7.5mm Y5P ±20% Plugin,P=7.5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS