RM14D181KD1IE100
MFR.Part #
RM14D181KD1IE100
JLCPCB Part #
C2761672
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
1.1nF@1kHz 115V 150V 180V 300V 4.5kA 50J 600mW 7.5mm 插件,P=7.5mm Varistors ROHS