CC1H104ZC1PD3F5O30MF
MFR.Part #
CC1H104ZC1PD3F5O30MF
JLCPCB Part #
C254068
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
-20%~+80% 100nF 2.2mm 5.08mm 5.3mm 50V Y5V 插件,P=5.08mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS