CFC2W105JG1I170ICCW1
MFR.Part #
CFC2W105JG1I170ICCW1
JLCPCB Part #
C254519
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+105℃ 1uF 450V ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS