V36SE3R315NRFA
Extended
Manufacturer
Delta Elec
MFR.Part #
V36SE3R315NRFA
JLCPCB Part #
C6310284
Package
DIP,33x22.9mm
Description
1 15A 18V~75V 2.25kV 3.3V 50W 90.5% DIP,33x22.9mm Isolated Power Modules ROHS