KSTW010A0F41Z
Extended
Manufacturer
ABB
MFR.Part #
KSTW010A0F41Z
JLCPCB Part #
C6973878
Package
DIP,33x22.9mm
Description
1 10A 2.25kV 3.3V 33W 36V~75V 90% DIP,33x22.9mm Isolated Power Modules ROHS