ALD25M48N-L
MFR.Part #
ALD25M48N-L
JLCPCB Part #
C5942709
Package
DIP,33x22.9mm
Description
1 1.5V 25A 36V~75V 60W 85% DIP,33x22.9mm Isolated Power Modules ROHS