KNW013A0A41-88Z
Extended
Manufacturer
ABB
MFR.Part #
KNW013A0A41-88Z
JLCPCB Part #
C6973377
Package
DIP,33x22.9mm
Description
1 13A 2.25kV 36V~75V 5V 65W 91% DIP,33x22.9mm Isolated Power Modules