S36SE3R305NRFB
MFR.Part #
S36SE3R305NRFB
JLCPCB Part #
C6215391
Package
DIP,27.9x24.4mm
Description
1 17W 18V~75V 2.25kV 3.3V 5A 86.5% DIP,27.9x24.4mm Isolated Power Modules ROHS