RLT1220-F-5R00-FNH
Extended
Manufacturer
Delta Elec
MFR.Part #
RLT1220-F-5R00-FNH
JLCPCB Part #
C5725522
Description
-55℃~+125℃ 0ppm/℃~+200ppm/℃ 333mW 5Ω Thick Film Resistor ±1% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS