S36SE3R305NMFB
MFR.Part #
S36SE3R305NMFB
JLCPCB Part #
C17481042
Package
SMD-6
Description
1 18V~75V 3.3V 5A 86.5% SMD-6 DC-DC Power Modules ROHS